Usługi Spawalnicze Welders Group 

Usługi spawalnicze firmy Welders Group   to najwyższej jakości kwalifikacje naszych pracowników, zarówno w zakresie spawalnictwa, znajomości norm i standardów, jak i kontroli jakości, gwarantujące jakość produktów i usług.

Welders Group to ponad dwadzieścia lat doświadczenia na rynku krajowym i międzynarodowym (Wielka Brytania, Norwegia, Niemcy, Holandia). Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w usługach spawalniczych dla różnych gałęzi przemysłu: browarnictwo, farmaceutyka, wydobycie ropy naftowej i inne. 

Firma Welders Group operuje w obrębie norm ISO:

ISO 9001 – Systemy zarządzania jakością

ISO 3834 – Wymagania jakości dla Spawalnictwa

W naszej firmie wszyscy pracownicy mają świadomość iż, spawanie jest procesem specjalnym. Oznacza to, że jego wynik nie może być w pełni zweryfikowany podczas późniejszych kontroli. Dlatego rozumiemy jak ogromne znaczenie ma samo prowadzenie tego procesu we wszystkich aspektach z tym związanych. Dobrze wykonana usługa spawalnicza to pewność bezpieczeństwa wszystkich łączonych konstrukcji i urządzeń, a przede wszystkim pewność bezpieczeństwa i komfortowego użytkowania dla wszystkich osób z nich korzystających.


Nasza Wizja

Firma rozpoznawalna jako 
światowej klasy dostawca produktów i usług  
w zakresie spawalnictwa.

Nasza Misja

Osiągnięcie najwyższego poziomu 
zadowolenia klienta poprzez: 
dostarczanie na czas najwyższej 
jakości produktów, rozwiązań i usług,
dbając o ciągły rozwój.

Nasze Wartości

Zadowolenie klienta. 
Najwyższa jakość produktów i usług. 
Zawsze na czas. 
Bezpieczeństwo pracy.
Rozwój pracowników.